SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę dodać 7 i 1.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Dystrybutorzy

Punkty Sprzedaży E-marka Create

Centrum Halama

Adres: Ogrodowa 23, 64-980 Trzcianka Telefon: 604 100 337

Agnieszka Halama

Certyfikowany trener psychologicznego warsztatu grupowego, trener myślenia wizualnego, graphic recorder, facylitator graficzny, ilustrator, autorka Kwadraciaków. Stworzyła Kwadraciaki – proste i funkcjonalne postacie, które pokochali nie tylko jej kursanci na warsztatach z myślenia wizualnego, ale... cały świat!

EBLIS B&L

Adres: Wolności 4, 41-500 Chorzów Telefon: 32 241 15 77

EBLIS B&L

Kreatywna agencja reklamowa EBLIS B&L z Chorzowa istnieje na rynku już ponad 18 lat. Od początku skupia się na rozwoju i tworzeniu nowej, kreatywniejszej rzeczywistości na rynku reklamy. Dostarczają nowych, ciekawych rozwiązań, nie boją się wyzwań!

PUH Ireneusz Pastucha OD A DO Z

Adres: ul. Szeroka 9, 43-400 Cieszyn, Telefon 33 858 19 84

PUH Ireneusz Pastucha OD A DO Z

Sklep artystyczno-rękodzielniczy. Skarbnica wiedzy z zakresu artykułów papierniczych, biurowych, scrapowych oraz dodatków kreatywnych. Firma istnieje na rynku od 1993 roku i posiada spore doświadczenie w branży papierniczej, kreatywnej oraz zabawkowej.

Creative hobby

Adres: Zofii Nałkowskiej 11, 41-922 Radzionków Telefon: 32 282 53 22

Creative hobby

Creative hobby z Radzionkowa od lat sprzedaje wysokiej jakości akcesoria i materiały, które idealnie sprawdzają się w rękodzielniczych projektach na każdym poziomie. Oferuje produkty w atrakcyjnych cenach, dedykowane nawet najbardziej wymyślnym projektom.

Impress Creatives Sp. z o.o.

ul. Pierwiosnków 11, 40-750 Katowice Tel.: 514 132 644

Impress Creatives Sp. z o.o.

Pomaga w doborze ploterów dostosowanych do potrzeb małych firm oraz pasjonatów rękodzieła. Na ich stronie znajdziesz produkty z zakresu ploterów tnących oraz rękodzieła. Są polskim dystrybutorem Silhouette America, sprzedają również plotery marki Cricut, Brother.

Sklep Dla Kreatywnych sklep-ewa.pl

Adres: Krakowska 127, 32-700 Krzeczów, Telefon 502 422 661

Sklep Dla Kreatywnych sklep-ewa.pl

Sklep stworzony z pasji i dla ludzi z pasją- zajmującymi się scrapbookingiem, cardmakingiem, decoupage. Miejsce, gdzie można nie tylko się zaopatrzyć w narzędzia i materiały ale także i zainspirować. Organizowane są warsztaty i szkolenia.

Duduś Hand Made

Adres: Podegrodzie 314 33-386, Telefon 785 047 543

Duduś Hand Made

Duduś Hand Made jest firmą rękodzielniczą, która zadba o oprawę wizualną Waszego wydarzenia. Oferuje zestawy ślubne: zaproszenia, przez wyjątkowe pudełka na obrączki, Księgi Gości, Koszyki Ratunkowe, pamiątki dla gości. W ofercie znajdują się też zaproszenia i winietki na wszelkiego rodzaju inne imprezy i wydarzenia.

Dla a paczy i dłubaczy

Adres: Warszawa - Al. Jerzego Waszyngtona 53a, Telefon 509 44 30 25

Dla a paczy i dłubaczy

"Dla a paczy i dłubaczy" to sklep dla wszystkich pozytywnie zakręconych rękodzielników oraz tych, co tylko „paczą" i podziwiają. Tu znajdziesz wiele potrzebnych materiałów, ciekawe inspiracje, uzyskasz fachową pomoc i skorzystasz z szerokiej gamy warsztatów - indywidualnych oraz grupowych. Ich hobby to zadowolenie klienta.

KORK.PL Adam Szcześniak Marek Szcześniak s.c.

ul. Nowosolska 12, 60-171 Poznań Tel.: 616 616 911

KORK.PL Adam Szcześniak Marek Szcześniak s.c.

Producent i dystrybutor wysokiej jakości produktów z korka portugalskiego. Od kilkunastu lat dostarcza dopasowane do potrzeb klientów, ekologiczne i naturalne wyroby. Szeroki wybór produktów, od materiałów do zastosowań przemysłowych i budowlanych, po artykuły dekoracyjne i gadżety.

Zainteresował Cię e-mark create? A może widzisz się w roli dystrybutora? Dowiedz się więcej!


Jeśli zachwycił Cię e-mark create i dostrzegasz w nim potencjał na rozwój Twojego biznesu -  niezwłocznie skontaktuj się z nami.  Wystarczy, że wypełnisz internetowy formularz a odezwiemy się do Ciebie, najszybciej jak to będzie możliwe. Chcielibyśmy objąć siecią dystrybucji cały kraj - działając wspólnie, w ramach partnerskich uzgodnień możemy więcej.

Jak wygląda współpraca z nami?
W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie, umówimy się na prezentację e-mark create oraz ustalimy szczegóły współpracy przy filiżance aromatycznej kawy.

Do każdego z naszych Dystrybutorów podchodzimy indywidualnie.  Zapewniamy opiekę i wsparcie. Bez obaw możesz do nas zadzwonić lub napisać. Zespół Colop Polska pozostaje do Twojej dyspozycji.