SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę dodać 9 i 4.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Cartridge z tuszem UV - UV ink

CARTRIGE Z TUSZEM UV - uv ink

Nasza oferta została poszerzona o nowy produkt - tusz UV dla urządzeń e-mark oraz e-mark create!

Wydruki wykonane z wykorzystaniem tuszu UV COLOP są niewidoczne dla ludzkiego oka, zobaczyć je można jedynie w chwili podświetlenia ich światłem ultrafioletowym.

Tusz ten znajduje zastosowanie między innymi wśród służb bezpieczeństwa podczas różnego rodzaju imprez oraz większych eventów, a także służy do dyskretnego znakowania przedmiotów narażonych na kontakt z osobami niepowołanymi w sposób niewidoczny.

Wydajność tuszu UV jest zbliżona do standardowego tuszu trójkolorowego COLOP e-mark. Cartridge oferuje możliwość wydruku 5000 grafik o wymiarach 14mm x 100mm przy 15% zapełnieniu.

Tusz sprzedawany w zestawie ze specjalną latarką dającą światło ultrafioletowe - długość jego fali mieści się w przedziale między 10nm a 400nm. Latarka zasilana jest 3 bateriami AAA a żywotność diod określa się na ok. 50 000h. Całość wykonana jest z lekkiego oraz wytrzymałego aluminium.

Produkt dedykowany dla urządzeń COLOP e-mark oraz COLOP e-mark create.

Sugerowana cena detaliczna: 479,58 zł brutto

Sposób wymiany cartridge E-mark został szczegółowo opisany w instrukcji użytkownika (str. 48) oraz na stronie https://emark.colop.pl/e-mark-pomoc

Zaleca się wyjęcie cartridge z urządzenia na czas dłuższej przerwy w użytkowaniu. By zapobiec wysychaniu głowicy, należy zabezpieczyć ją zatyczką.

Żywotność tuszu określa się na 12 miesięcy.

Galeria

Prezentacja Cartridgea z tuszem UV