SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Jaka jest suma 1 i 1?
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Cardridge C2

TRÓJKOLOROWY CARTRIGE DLA E-MARKA CREATE

Specjalny cartridge dla urządzeń e-mark oraz e-mark create z trójkolorowym tuszem wodnym został opracowany z przeznaczeniem w szczególności dla użytkowników prywatnych. Niezwykle prosty w użytku, wymaga minimalnego czyszczenia. 

Tusz C2 jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów, którzy nie używają e-marka regularnie. Specjalnie przystosowany tusz działa niezawodnie nawet gdy jest rzadko używany, zapewniając doskonałe wyniki drukowania już od pierwszego nadruku. Dodatkowo e-mark może być dłuższy czas używany poza stacją dokującą bez wysychania tuszu.

Cartridge z tuszem C2 oferuje do 1500 nadruków w pełnej gamie kolorów o jakości druku porównywalnej z trójkolorowym cartridgem dla e-marka. Odpowiedni do znakowania powierzchni chłonnych, takich jak papier, tkanina, sklejka czy karton.

Uwaga: Cartridge C2 działa z e-markiem od wersji 2.1.2 oprogramowania. W przypadku starszej wersji e-mark nie rozpozna tuszu i będzie konieczna aktualizacja oprogramowania.

Sugerowana cena detaliczna: 193,91 zł brutto

Sposób wymiany cartridge E-mark
Cartridge jest łatwo wymienialny. Szczegółowy opis dostępny jest w instrukcji użytkownika (str. 48) oraz na stronie https://emark.colop.pl/e-mark-pomoc

Galeria zdjęć produktu