SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę dodać 2 i 8.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

Złoty Medal 2021 dla E-MARKA CREATE

Nowa aplikacja desktopowa dla E-MARK CREATE

Złoty Medal 2021 dla E-MARKA CREATE - Już po raz dziewiąty profesjonalne jury przyznało prestiżowe wyróżnienie jakim jest Złoty Medal FestiwalDruku.pl.

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Marketingu, Specjaliści z rynku reklamy i poligrafii, wchodzący w skład Jury, wytypowali E-MARKA CREATE jako najciekawszy produkt targów, który charakteryzuję się nowoczesnością zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych, innowacyjną technologią, szczególnymi zaletami ekonomicznymi w zakresie zakupu i jego eksploatacji, pozytywnym oddziaływaniem produktu na środowisko, wysoką funkcjonalnością produktu i estetyką produktu.

Otrzymana nagroda jest dla nas silnym czynnikiem motywującym, potwierdzającym jednocześnie, że obrany kierunek rozwoju okazuje być słusznym. Rodzina urządzeń drukujących COLOP e-mark, dedykowane do nich tusze i akcesoria pozwoliły kolejny raz poszerzyć spektrum zastosowań naszego produktu – co zostało docenione przez Jury konkursowe. Cieszy nas fakt, że proponowane przez nas rozwiązania ponownie przypadły do gustu – warto wspomnieć, że starszy brat e-mark create został również uhonorowany Złotym Medalem podczas Festiwalu Marketingu w 2019 roku.
Spoczęcie na laurach nie wchodzi w rachubę – to możemy obiecać, podobnie jak fakt, że zaskoczymy jeszcze nie raz.

Dziękujemy bardzo.

Wróć