SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Jaka jest suma 1 i 1?
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

Wyróżnienie w plebiscycie Korony Reklamy 2022 dla Colop Polska!

Podczas ostatniej edycji RemaDays Warsaw, która odbyła się w dniach 23-25 marca 2022, COLOP Polska po raz kolejny znalazła się w gronie wystawców. W czasie targów zaprezentowane zostały wyniki plebiscytu Korony Reklamy 2022, w którym zwycięzcy wybierani są w drodze głosowania przez inne przedsiębiorstwa zarejestrowane w branży.

COLOP Polska po raz kolejny zdobyła wyróżnienie w kategorii Technology.

Wyróżnienie te potwierdza wysoką jakość produktów i usług proponowanych naszym klientom, w tym naszego innowacyjnego urządzenia drukującego E-mark. Można nim znakować szeroką gamę materiałów, w tym papier, sklejkę, tkaniny czy drewno, a także etykiety, które z kolei można zaaplikować na metal, szkło czy tworzywo. Jego ogromną przewagą jest możliwość szybkiej zmiany projektu i znakowania dowolnej liczby aplikacji. Drukowanie na dyplomach, certyfikatach, kopertach, pudełkach ze sklejki, torebkach, biletach, kartkach okolicznościowych, serwetkach - to tylko niewielka część wszystkich zastosowań jakie oferuje E-mark.

Na uwagę zasługuje także Akademia E-mark - szkolenie skierowane jest do osób zainteresowanych możliwościami urządzenia, ale także jego sprzedażą i marketingiem. Podczas akademii przekazana jest spora dawka wiedzy na temat urządzenia, sposobu pracy, konserwacji, użytkowania oraz możliwości wykorzystania urządzenia w praktyce.

Wyróżnienie w plebiscycie Korony Reklamy to nie tylko powód do dumy, ale także motywacja do dalszego rozwoju i do ciągłej dbałości o wysoką jakość naszych produktów i usług.

Wróć