SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Jaka jest suma 5 i 8?
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

Wielki powrót COLOP e-mark na RemaDays Warsaw!

Wielki powrót COLOP e-mark na RemaDays Warsaw! Nie mogąc już doczekać się spotkania z naszymi klientami- również tymi potencjalnymi - przygotowaliśmy propozycję z gatunku „nie do odrzucenia" dla wszystkich uczestników targów. W dniach 23-05 marca odwiedź stoisko COLOP Polska E2 podczas RemaDays Warsaw 2022 i przedstaw na formularzu kontaktowym swój pomysł na wykorzystanie urządzenia COLOP e-mark. Najbardziej kreatywna odpowiedź otrzyma nagrodę w postaci e-marka o wartości 1580,55 PLN! Formularze kontaktowe dostępne będą w każdej z części naszego stoiska, a nasi specjaliści z wielką chęcią przybliżą ideę jaka stoi za rewolucyjną mini drukarką, która możne drukować zarówno po wszelkich formach papierowych, ale także i drewnie, sklejce, tekstyliach czy tasiemkach.

Tylko kilka słów dzieli Cię od szansy zdobycia produktu, który nagrodzony został m.in. Koroną Reklamy, The Prize for Innovations oraz Gifts of the Year! Szereg otrzymanych nagród potwierdza niesamowity charakter naszego urządzenia oraz jego innowacyjne podejście do tematu znakowania.

Nie przegap takiej okazji - zarejestruj się i odwiedź nas w dniach 23-25 marca w PTAK WARSAW EXPO na stoisku E2 >> https://www.remadays.com/pl

Specjalne Jury wyłoni zwycięzce i poinformuje o wygranej mailowo do 15.04.2022.

Wróć