SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Jaka jest suma 6 i 6?
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

Targi Festiwal Marketingu coraz bliżej!

Już w dniach 15-16 września 2021 w Warszawskim Centrum EXPO XXI zobaczymy się z Wami podczas Festiwalu Marketingu! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stoisko E7, gdzie podczas tegorocznej edycji targów pierwsze skrzypce zagrają produkty z rodziny COLOP E-mark.

Na naszym stoisku każdy znajdzie coś dla siebie! Dla wszystkich osób posiadających artystyczne zacięcie, które poszukują uniwersalnego narzędzia do tworzenia swoich prac, zaprezentowanie zostanie nowe urządzenie z rodziny COLOP E-mark, czyli E-mark Create. Nie zapominając o naszych biznesowych partnerach, zaprezentowana zostanie również, dobrze już znana, mobilna drukarka E-mark, jednak z nowymi funkcjonalnościami i możliwościami zarówno samego urządzenia jak i aplikacji mobilnej. Dodatkowo na naszym stoisku uzupełnieniem będą stemple kreatywne oraz profesjonalny stempel do ciastek. 

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą już teraz serdecznie zachęcamy do bezpłatnej rejestracji swojego udziału w wydarzeniu poprzez formularz >> https://festiwalmarketingu.pl/formularz/

ZŁOTY MEDAL FESTIWALU MARKETINGU 2021

Jak co roku eksperci z rynku reklamy i poligrafii, wytypowali najciekawsze produkty Festiwalu Marketingu, które charakteryzują się nowoczesnością zastosowanych rozwiązań, innowacyjnymi technologiami, szczególnymi zaletami ekonomicznymi, wysoką funkcjonalnością czy estetyką produktu. 

Jednym z laureatów tegorocznej edycji konkursu zostało urządzenie COLOP E-mark Create! Specjaliści docenili niezwykłą wszechstronność zastosowań, przyjazne użytkownikowi oprogramowanie oraz szeroką gamę akcesoriów dodatkowych. Jesteśmy dumni, że E-mark Create zyskał tak pozytywną opinię wśród prestiżowego grona ekspertów.

KONKURS WYGRAJ E-MARKA

Przypominamy również o naszym konkursie dla uczestników targów. Odwiedź nasze stoisko podczas Festiwalu Marketingu i opisz na karcie konkursowej swój pomysł na wykorzystanie urządzenia COLOP E-mark. Najbardziej kreatywna odpowiedź otrzyma nagrodę w postaci E-marka!

Wróć