SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Jaka jest suma 7 i 5?
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH: JEDYNE W SWOIM RODZAJU

SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH: JEDYNE W SWOIM RODZAJU - Katowice 16-17 października 2021

Targi Jedyne w Swoim Rodzaju, największe targi rzeczy wyjątkowych w Polsce, to przede wszystkim różnorodność i mnóstwo ciekawych produktów. Będziemy tam z naszym kreatywnym urządzeniem e-mark! Spotkajmy się!

E-mark Create jest pierwszym na świecie mobilnym, elektronicznym, wielokolorowym, zasilanym przez baterię urządzeniem drukującym/znakującym od firmy COLOP. To elektroniczne urządzenie drukjące/znakujące oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. Sterowanie praca urządzenia odbywa się za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie lub tablecie. A to wszystko tworzone w sposób niezwykle prosty i intuicyjny. E-mark Create pozwala na oznaczanie, ozdabianie, etykietowanie, personalizowanie i wiele innych. Nadruki mogą być wykonywane na każdej chłonnej powierzchni, takiej jak między innymi: dokumenty, koperty, książki, torebki papierowe, taśmy tekstylne, kartony, sklejka, tekstylia czy korek. E-mark Create oferuje niezliczoną ilość możliwości – niezastąpione narzędzie dla wszystkich kreatywnych osób.

Oprócz strefy typowo wystawienniczej na JWSR pojawią się strefa warsztatowa, gastronomiczna oraz sekcja z kraftowymi piwami.
Uczestnicy będą mogli też wysłuchać paneli, podczas których twórcy będą opowiadać o swojej pracy.

O targach czytaj więcej: https://jwsr.pl

Międzynarodowe Centrum Kongresowe znajduje się przy placu Sławika i Antalla 1. Jest to ścisłe centrum miasta, zaraz obok hali Spodek.

Dojazd tramwajem: przystanek tramwajowy znajdujący się najbliższe MCK to Katowice Rondo. Z dworca PKP w Katowicach do MCK dojechać można tramwajem z przystanku Katowice Dworzec PKP liniami T2, T11, T13, T23, T43 (do przystanku Katowice Rondo). Rozkład jazdy komunikacji miejskiej znajduje się na stronie: https://rj.metropoliaztm.pl/

Wróć

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.
×