SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę obliczyć 7 plus 8.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

ŚLUB i E-mark Create


Ślub to jeden z najszczęśliwszych i najbardziej ekscytujących dni w Twoim życiu.

Dekoracje ślubne to dla przyszłych par młodych niezbędny dodatek. Co jeśli z jednej strony pragniemy aby przyjęcie wyglądało naprawdę wyjątkowo, a z drugiej nie chcemy na ten cel wydać dużych pieniędzy? Przy odrobinie kreatywności, wyobraźni i cierpliwości możesz mieć wszystkie dekoracje ślubne, spersonalizowaną papeterię i wiele więcej za ułamek ceny, a to wszystko dzięki e-markowi create!

Projekty ślubne DIY stały się bardzo popularne, ponieważ przyszłe panny młode spędzają godziny przewijając Pinterest w poszukiwaniu pomysłów, inspiracji i wymarzonych detali, które często chcą wykonać samodzielnie.


NIEZASTĄPIONY POMOCNIK

Dla tych z Was, którzy lubią technologię i chcą samodzielnie spersonalizować swoje ślubne dodatki - przedstawiamy COLOP E-mark create ! E-mark Create jest pierwszym na świecie mobilnym, elektronicznym, wielokolorowym, zasilanym przez baterię urządzeniem znakującym od firmy COLOP.

To elektroniczne urządzenie znakujące oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. A to wszystko tworzone w sposób niezwykle prosty i intuicyjny. E-mark Create pozwala na oznaczanie, ozdabianie, etykietowanie, personalizowanie i wiele innych. Nadruki mogą być wykonywane na każdej chłonnej powierzchni, takiej jak między innymi: dokumenty, koperty, książki, torebki papierowe, taśmy tekstylne, kartony, sklejka, tekstylia czy korek. E-mark Create oferuje niezliczoną ilość możliwości to niezastąpione narzędzie dla wszystkich kreatywnych osób.


IDEALNE ROZWIĄZANIE

W cenie zwykłych zaproszeń możesz stworzyć własną, wydrukowaną w niskim nakładzie, profesjonalnie wyglądającą, spersonalizowaną papeterię. Tym samym projektem graficznym możesz samodzielnie udekorować winietki i zawieszki! Teraz wszystko staję się jeszcze prostsze! E-marka create możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek chcesz - jest mały, wygodny i poręczny. Aplikacja nim sterująca jest zgodna z Google Play i App Store.

Dzięki łatwej w obsłudze, intuicyjnej, bezpłatnej aplikacji do pobrania i sterownia nim - możesz tworzyć i drukować dosłownie wszystko. Postanowiliśmy przetestować E-marka Create i zobaczyć, co dokładnie możemy nim zrobić – zobacz jakie to proste!


ZAWIESZKI DO KWIATÓW

Kwiaty z tkaniny są przyjazne dla środowiska, idealne dla alergików, ale też znacznie trwalsze niż świeże kwiaty! W YouTube i znaleźliśmy samouczek dotyczący tworzenia kwiatów z tkanin. Po stworzeniu kwiatów zostało nam kilka pasków juty i płótna, na których za pomocą E-marka create wydrukowaliśmy kilka czerwonych róż dostępnych w aplikacji.

Po dodaniu kilku dodatkowych zdobień nasza ozdoba jest gotowa! To idealny dodatek, nie tylko do bukietów, ale także do dekoracji stołów, butonierek czy ozdób dla druhen!

NADRUKI NA WSTĄŻKACH

Aby podkreślić wyjątkowy charakter przyjęcia warto powiesić kilka dekoracji na ścianach, takich jak chorągiewki, girlandy lub dekoracje kwiatowe. Używając e-mark create do robienia kwiatów z tkaniny, dowiedzieliśmy się, że doskonale drukuje on na materiałach, takich jak juta czy bawełna, więc zrobienie spersonalizowanej tradycyjnej chorągiewki byłoby dziecinnie proste.

Zdecydowaliśmy się więc na wykonanie wieńca. Użyliśmy narzędzia z aplikacji E-mark create do wydrukowania słów „Happy Ever After" z miłosnym sercem, które znajdziecie w grafikach dostępnych w aplikacji. Korzystając z funkcji druku ciągłego mogliśmy wydrukować projekt na papierze krepowym w jednej długiej linii zamiast wykonywania pojedynczych wydruków . Owinęliśmy wieniec papierem i oto, co otrzymaliśmy:

Wróć