SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Jaka jest suma 8 i 7?
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

Sierpniowa Akademia E-mark już za nami

W dniu dzisiejszym w siedzibie naszej firmy odbyło się kolejne spotkanie z serii Akademia E-mark!

Poszerzaj swoją wiedzę z Akademią E-mark! W ramach dzisiejszego spotkania poruszane były techniczne aspekty urządzenia drukującego E-mark, a także możliwości aplikacji i przykładowe zastosowania. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Akademia E-mark to szkolenie dla wszystkich zainteresowanych urządzeniem E-mark, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat jego użytkowania i możliwości. Jest to również niepowtarzalna okazja nawiązania nowych kontaktów z ludźmi z branży oraz niecodzienna możliwość wymiany informacji i doświadczeń między sobą. Podczas szkolenia poruszone zostaną takie tematy jak m.in.: oprogramowanie, hardware, zastosowania, akcesoria, marketing oraz sprzedaż.

W trakcie akademii przekazujemy sporą dawkę wiedzy na temat urządzenia, sposobu pracy, konserwacji, użytkowania oraz możliwości wykorzystania urządzenia w praktyce. Na uczestników czekać będą różnego rodzaju próbki materiałów, które mogą być znakowane E-markiem. Po Akademii każdy uczestnik otrzyma pakiet materiałów do wykorzystania w trakcie prezentacji urządzenia.

Zapisy na kolejną akademię pojawią się już niebawem.Wróć