SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę obliczyć 4 plus 9.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

WYŁONILIŚMY LAURETA NASZEGO KONKURSU

W połowie września zorganizowaliśmy konkurs, w ramach którego każdy uczestnik Festiwalu Marketingu mógł wygrać nasze rewolucyjne urządzenie drukujące. Wystarczyło wypełnić kartę konkursową i podzielić się z nami pomysłem na wykorzystanie e-marka.

Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie!

Autorką najbardziej kreatywnej i nietuzinkowej odpowiedzi okazała się być Pani Magdalena Grunwald – Specjalista ds. Marketingu i PR z warszawskiego Centrum Języków Obcych Archibald!

“E-mark będzie wykorzystywany na wielu płaszczyznach – znakowanie i personalizowanie materiałów edukacyjnych i gadżetów jakie przekazywane są słuchaczom, to tylko wierzchołek góry lodowej. Poza nanoszeniem logotypów czy informacji o aktualnych promocjach, nasze urządzenie będzie także prężnie działać w bibliotece Archibaldu przy znakowaniu księgozbiorów wypożyczanym słuchaczom. Pani Magdalena wśród pomysłów wspomina także o ozdabianiu dyplomów jakie wręczane są pod koniec roku akademickiego. Dla grup składających się z młodszych słuchaczy e-mark będzie także świetnym narzędziem do motywacji – kolorowe wydruki i śmieszne grafiki z pewnością nie raz, nie dwa zagoszczą na pracach domowych czy sprawdzianach".

Pani Magdalenie oraz pozostałym pracownikom Archibaldu serdecznie gratulujemy wygranej, samemu ciesząc się, że uniwersalność e-mark wzbudza tyle kreatywności wśród użytkowników!

Wróć