SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę dodać 9 i 8.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

RemaDays 2022

RemaDays to jedne z największych targów reklamy na świecie. Gromadzą cały rynek reklamy i poligrafii w jednym miejscu. W 2022 roku odbędą się w dniach 23 – 25 marca w Ptak Warsaw Expo. COLOP Polska po raz kolejny weźmie w nich udział, prezentując sporo nowości zarówno w świecie technologii laserowej jak i w świecie artykułów stemplarskich i znakujących.


Podczas targów prezentować będziemy następujące działy:

Dział Technologii Laserowych firmy COLOP Polska
Zaprezentujemy m.in. ploter laserowy Universal Laser Systems VLS375 wraz z podłączonym filtrem BOFA AD Oracle  - uniwersalny zestaw pozwalający na grawerowanie oraz cięcie olbrzymiej gamy materiałów, wielkoformatowy ploter laserowy Thunderlaser NOVA35 z zamontowaną kamerą ułatwiającą pozycjonowanie produktów na stole roboczym - idealne narzędzie do cięcia laserowego oraz światłowodową znakowarkę laserową, dzięki której można szybko i precyzyjnie znakować. Oprócz urządzeń laserowych będzie także okazja do zapoznania się z szeroką gamą materiałów grawerskich oraz nowości materiałowych w ofercie Colop Polska.
Dowiedz się więcej na www.lasery.pl oraz na www.wielkoformatowe.lasery.pl

 

Dział COLOP e-mark
Przedstawiona zostanie rodzina mobilnych urządzeń drukujących COLOP e-mark oraz COLOP e-mark create. Pozwalają one drukować po wszystkich materiałach chłonnych, m.in. po papierze, kartonie, drewnie, sklejce, tekstyliach czy korku. Dodatkowo zaprezentowane zostaną wszystkie dedykowane akcesoria oraz cartridge z czarnym tuszem pigmentowym oraz niewidocznym dla ludzkiego oka, tuszem UV. Innowacyjność COLOP e-mark została podkreślona nagrodami EOPA oraz AEOPA w latach 2020 i 2021.  RemaDays będzie idealną okazją by sprawdzić jak intuicyjnym są nasze urządzenia, mimo swojego rewolucyjnego charakteru.
Dowiedz się więcej na www.emark.colop.pl i www.emarkcreate.pl.


Dział STEMPLE KREATYWNE - COLOP Polska
przedstawi Państwu gamę bestsellerowych, kreatywnych gadżetów reklamowych.
Zaprezentujemy profesjonalny stempel do ciastek - PRODUKT 100% MEDE IN POLAND - stempel wykonany ręcznie z drewna bukowego, grawer w materiale posiadającym atest do kontaktu z żywnością, w zestawie stalowy wykrawacz - całość zapakowana w elegancki worek bawełniany z zaprojektowanym przez Ciebie nadrukiem! Ciastko z reklamą Twojej firmy, ciastko z logotypem, stempel z podziękowaniami dla gości...Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Atrakcyjny jako podarunek reklamowy, nowość na rynku gadżetowym!
Stamp in the box - czyli stempel z Twoim designem zamknięty w uroczym pudełku oraz drewniane stemple kreatywne z Twoją reklamą, grą czy wzorem! Poza tymi bestselerami.. pojawią się także nowości!
Dowiedz się więcej na www.stemplekreatywne.pl


Znajdziecie nas w hali F na stoisku E2. Bezpłatne zaproszenie wraz z informacją dotyczącą dojazdu na targi oraz bezpłatnej rejestracji poprzez Internet przed targami, można pobrać (tutaj)

Do zobaczenia!


Zapraszamy do poszukiwania pomysłów i inspiracji podczas tego niezwykłego wydarzenia!
Więcej informacji na oficjalnej stronie targów.

Wróć