SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę obliczyć 7 plus 5.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

RELACJA Z OTWARCIA SKLEPU ANIMATORA W POZNANIU - 1 kwietnia 2021!

Chętnie wspieramy Wasze eventy. W kwietniu e-mark create wzbogacił otwarcie sklepu animatora w Poznaniu. Odwiedzający mogli wypróbować jego działanie, drukując samodzielnie stworzone grafiki na dowolnym materiale.
Użytkownicy przekonali się o intuicyjnym działaniu aplikacji, zachwalali jej funkcjonalność oraz szatę graficzną, która podsuwała im pomysły na kreatywne wydruki.

Największą popularnością wśród naszych gości cieszyły się personalizowane bawełniane wstążki. Popularną tematyką okazały się życzenia świąteczne, rocznice ślubu oraz urodziny!

Sklep animatora słynie z szerokiej gamy akcesoriów eventowych to też odwiedzający nas klienci szybko zauważyli, iż e-mark create doskonale nadaje się do personalizacji papierowych kubków oraz drewnianych sztućców. Jego zastosowanie znaleźli nie tylko w ozdabianiu i szybkim personalizowaniu winietek, ale przede wszystkim w imiennym oznaczaniu jednorazowej zastawy - co podkreślają jest obecnie bardzo ważne podczas organizowania imprez.

Podsumowując cieszymy się, że mogliśmy wspomóc i uatrakcyjnić otwarcie sklepu, e-mark cieszył się dużym zainteresowaniem klientów, a my dowiedzieliśmy się o szeregu nowych zastosowań dla naszego urządzenia.

Galeria zdjęć

Wróć