SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę dodać 8 i 7.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

Prezentujemy naszych dystrybutorów - CENTRUM HALAMA

Agnieszka Halama - certyfikowany trener psychologicznego warsztatu grupowego, trener myślenia wizualnego, graphic recorder, facylitator graficzny, ilustrator, autorka Kwadraciaków.

E-mark create to urządzenie, które odmieniło moją pracę. Zakupiłam je po prezentacji podczas targów sztuki w Poznaniu. Wykorzystuję je zarówno w mojej pracy własnej jak i podczas warsztatów.

Pomaga rozwijać kreatywność i realizować pomysły, których wcześniej nie mogliśmy wprowadzić w życie. E-mark create znajduje szerokie zastosowanie w działaniach podejmowanych przez moich klientów. To niezastąpiony, kreatywny gadżet.

Stworzyłam Kwadraciaki – proste i funkcjonalne postacie, które pokochali nie tylko moi kursanci na warsztatach z myślenia wizualnego, ale... cały świat! Kwadraciaki zawędrowały w jego najdalsze zakątki – m.in. do Chin czy Australii - i tam pomagają w nauce rysowania, zwłaszcza tego, co sprawia największą trudność: ruchu i emocji. Książka „KWADRACIAKI" jest cenionym wsparciem przy tworzeniu notatek wizualnych.

Od 2007 roku prowadzę firmę Centrum Halama oraz Szkołę Praktyków Wizualnych, której jednym z celów jest kształcenie trenerów myślenia wizualnego (potwierdzone certyfikatem). Przyszli trenerzy podczas kursu nabywają umiejętności z zakresu zapisów graficznych na małym i dużym formacie (sketchnoting, graphic recording), kaligrafii, budowania contentu, obsługi programów graficznych oraz poznają tajniki warsztatu trenera.

Prowadzę szkolenia i warsztaty dla biznesu i edukacji. Pomagam trenerom, edukatorom, pracownikom HR oraz innym osobom zajmującym się dzieleniem wiedzą, przygotować nietuzinkowe, spersonalizowane prezentacje, materiały szkoleniowe lub reklamowe.

Podczas konferencji, spotkań, debat tworzę graphic recording – czyli zapis graficzny na żywo. Efektem jest mapa wizualna (na papierze dużego formatu lub w wersji digitalowej), która w atrakcyjnej formie prezentuje najważniejsze informacje.

Współpracuję zarówno z dużymi firmami m.in.: Orange Polska, Santader Consumer Bank, Nokia, CEMEX Polska, Europejski Fundusz Leasingowy S.A., Volvo, PGE Systemy S.A., z międzynarodowymi organizacjami pozarządowymi, jak również z uczelniami wyższymi i szkołami.

Prywatnie jestem żoną Piotra i mamą dwójki dzieci - Zosi i Mikołaja, moich odwiecznych inspiracji i pokładów energii. W wolnym czasie prowadzę Fundację Marchewkowe Pole, której głównym celem jest organizowanie, prowadzenie i propagowanie działań terapeutycznych, aktywizujących i pomocowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w sferze kultury, edukacji i zdrowia.

Ofertę firmy Centrum Halama mogą Państwo poznać na stronie - https://kwadraciaki.pl/kategoria/e-mark-create

Wróć

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.
×