SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę dodać 8 i 6.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

Prezezentujemy naszych dystrybutorów - CREATIVEHOBBY

CZEŚĆ JESTEŚMY CREATIVEHOBBY!

Od lat sprzedajemy wysokiej jakości akcesoria i materiały, które idealnie sprawdzają się w rękodzielniczych projektach na każdym poziomie.
Każdy Klient jest dla nas ważny i żadnego pytania nie pozostawiamy bez odpowiedzi. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie, które otrzymujemy od naszych Klientów, co pozwala nam rozwijać się razem z nimi.
Oferujemy produkty w atrakcyjnych cenach, dedykowane nawet najbardziej wymyślnym projektom. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie i zawsze może spróbować czegoś nowego.

Dzięki współpracy z polskimi i zagranicznymi producentami artykułów do rękodzieła dostarczamy wprost do Twojego domu wyjątkowe produkty takich marek jak Crafty Moly, DecoArt, Fiskars, Galeria Papieru, Goat Box, ITD Collection, Laserowe Love, Lemon Craft, Mod Podge, Pentart, Piątek Trzynastego (P13), Stamperia, Tombow, Winsor&Newton i wielu innych.
Nasza pasja, entuzjazm, radość wspólnego tworzenia oraz nieuleczalna miłość do rękodzieła sprawia, że każdego dnia podążamy za trendami, aby pozwolić Ci rozwijać swoją kreatywność pod naszymi skrzydłami.
Nie pozwól, by jakiś oryginalny pomysł, który już na pewno przychodzi Ci do głowy, gdzieś umknął. Zapraszamy Cię do naszego sklepu i na strony Creativehobby, gdzie znajdziesz teraz kreatywnego e-marka create! To prawdziwa bomba!

Ofertę firmy CREATIVEHOBBY mogą Państwo poznać na stronie:
https://www.creativehobby.pl/pol_m_scrapbooking_narzedzia-do-scrapbookingu_drukarka-e-mark-create-3810.html

Zachęcamy także do przeczytania wpisów na blogu Crearivehobby!

https://www.creativehobby.pl/Mini-drukarka-e-mark-create-do-czego-mozesz-ja-wykorzystac-blog-pol-1612790917.html
https://www.creativehobby.pl/Jak-wykonac-zdobienia-na-swiecy-z-uzyciem-mini-drukarki-e-mark-create-blog-pol-1615443877.html
https://www.creativehobby.pl/Jak-przygotowac-gadzety-na-przyjecie-urodzinowe-blog-pol-1613717169.html

Wróć