SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę obliczyć 2 plus 4.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

POLSKA PREMIERA E-MARK CREATE NA TARGACH FESTIWAL MARKETINGU 2020!

POLSKA PREMIERA E-MARK CREATE NA TARGACH FESTIWAL MARKETINGU 2020!

COLOP Polska ponownie zaprezentuje swoją ofertę innowacyjnych urządzeń podczas targów FestiwalMarketingu.pl. Tym samym zapowiadamy premierę E-marka CREATE – nowej wersji mobilnej drukarki i znakowarki E-mark która podczas zeszłorocznego Festiwalu Marketingu otrzymała Złoty Medal między innymi za innowacyjność, pomysłowość i świeże spojrzenie na temat drukowania mobilnego.

E-mark CREATE to mobilna drukarka, umożliwiająca tworzenie pełnokolorowych wydruków. Wykorzystując dedykowany cartridge z wbudowaną głowicą drukującą urządzenie jest w stanie drukować na wielu powierzchniach w tym na kartonie, tekturze falistej, sklejce, piance, gąbce czy styropianie.

Mobilna drukarka E-mark CREATE to urządzenie wszechstronne, znajdujące zastosowanie w wielu miejscach. Przeznaczeniem E-marka CREATE jest praca w miejscach kreatywnych, wymagających niebanalnych i nietuzinkowych rozwiązań. Dzięki możliwościom E-marka CREATE można np. personalizować winietki, tworzyć etykiety na domowe przetwory, przygotować opaski na urodzinową imprezę czy stworzyć oryginalną wstążkę i ozdobić nią bukiet kwiatów.

Oprócz E-marka CREATE na Festiwalu Marketingu pojawi się także podstawowa wersja E-marka, która może służyć jako automatyczny datownik, numerator czy generator kodów kreskowych lub QR. E-mark to urządzenie wielokrotnie nagradzane przez specjalistów z Polski i Świata. Mobilna drukarka E-mark jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród w branżowych m.in. Złotego Medalu na FestiwaluMarketingu2019, nagrody RedDot 2019, iF Design Award 2019 oraz EOPA 2020.

Na targach pojawią się także pieczątki NIO – absolutna nowość na polskim rynku – pieczątki z zestawem wymiennych wzorów, które idealnie sprawdzą się przy dekoracji papeterii, prezentów czy kopert. Pieczątka NIO w prosty sposób nadaje dodatkom osobistego wyrazu. Ogranicza cię tylko wyobraźnia.

ZNAJDZIECIE NAS NA STOISKU E6! DO ZOBACZENIA!

Wróć

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.
×