SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Jaka jest suma 8 i 2?
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

FESTIWAL MARKETINGU I DRUKU!

ODLICZAMY! 86 dni pozostało do największych w tym roku targów reklamy!
Zarejestruj się i odwiedź nas w dniach 15-16 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI na stoisku E7!

LINK DO REJESTRACJI: https://festiwalmarketingu.pl/formularz/

Z wielką radością pragniemy poinformować, że podobnie jak w zeszłym roku, tak i w 2021 COLOP Polska gościć będzie na FestiwaluMarketingu.pl! Próżno szukać drugiej takiej imprezy w Polsce, dlatego też, trudno byłoby sobie wyobrazić sytuację, w której COLOP Polska nie potwierdziłby swojego udziału. Spotkamy się z Wami w dniach 15-16 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI na stoisku E7! W ramach tegorocznej edycji pierwsze skrzypce zagrają produkty z rodziny e-mark.

Jako, że idea cyfrowej ewolucji w stemplarstwie zatacza coraz większe kręgi, szerokiej publiczności zaprezentowane zostanie nowe urządzenie z rodziny, czyli e-mark create. Jest to model przeznaczony dla wszystkich osób posiadających artystyczne zacięcie, które poszukują uniwersalnego narzędzia do tworzenia swoich prac. Niezależnie od tego, czy aktualnym projektem jest expoding box, urodzinowa kartka 3D, dekoracja świątecznego stołu – e-mark create doskonale poradzi sobie z powierzanym mu zadaniem. Intuicyjna aplikacja mobilna pozwala na tworzenie własnych projektów, nie wymagając przy tym od użytkownika znajomości skomplikowanych programów graficznych.
Nie zapominając o swoich biznesowych partnerach, COLOP Polska zaprezentuje także dobrze znany już produkt, jakim jest mobilne urządzenie drukujące e-mark. Nieustanna praca nad oprogramowaniem zaowocowała nowymi funkcjonalnościami, jakimi może w tej chwili pochwalić się cyfrowa pieczątka. Dodatkowe możliwości dotyczą nie tylko aplikacji mobilnej, ale także nowych sposobów wydruku z wykorzystaniem połączenia USB z komputerem stacjonarnym lub laptopem.

Wróć