SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę dodać 5 i 5.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

E-MARK CREATE W KUCHNI

Uwielbiam używać E-marka Create w mojej kuchni… do wszelkiego rodzaju etykiet i dekoracji. Jest niezwykle pomocny ! Często obdarowuję moich przyjaciół przetworami i wypiekami, a E-mark Create jest naprawdę idealny by nadać tym prezentom indywidualny charakter.

Najbardziej lubię korzystać z białych etykiet, na których można nadrukować nazwy przetworu ozdobione piękną grafiką aby w oryginalny sposób ozdobić butelki, szklaneczki czy inne produkty.

ZNAKOWANIE WODOODPORNE

Do butelek i innych szklanych pojemników (które mogą się zamoczyć) używam błyszczących etykiet, ponieważ tusz na nich staje się wodoodporny. Również do produktów, które zamrażam używam błyszczących etykiet, bo po ich rozmrożeniu nadruk pozostaje wyraźny i czytelny.

DETALE, KTÓRE ZACHWYCAJĄ

E-mark Create jest wspaniałym wsparciem nie tylko przy tworzeniu etykiet. Z jego pomocą powstają personalizowane wstążki, zawieszki z logotypem, nadrukowuję teksty na torebki, które wykorzystuję do pakowania przetworów. Nadruki mogą być nanoszone na każdej chłonnej powierzchni, jak: papier, tasiemki bawełniane, kartony, sklejka, tekstylia czy korek.

E-mark Create oferuje niezliczoną ilość możliwości!

KREATYWNE WSPARCIE

Kiedyś tworzyłam etykiety ręcznie, teraz robię to tylko za pomocą E-mark Create. Dzięki temu wszystko wygląda spójnie i elegancko. Dodatkowo oszczędzam czas.

Moi klienci i przyjaciele pytają mnie o personalizowane wstążki, którymi ozdabiam przetwory. Wystarczy nadrukować imię
obdarowywanej osoby na tasiemkę, aby poczuła się wyjątkowo !

Aplikacja E-mark Create jest połączona z moim telefonem komórkowym. Dzięki niej mogę łatwo projektować nadruki - dokładnie takie jak lubię - ze wzorami, symbolami i obrazkami. Jest tak wiele możliwości. Jestem kreatywna a E-mark jest idealnym towarzyszem w mojej pracy.

SANDRA

Wróć

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.
×