SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę obliczyć 4 plus 9.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Blog

COLOP POWIĘKSZA GAMĘ URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH O E-MARK CREATE

COLOP  nie zwalnia tempa w rewolucjonizowaniu tematyki znakowania – wraz z wprowadzeniem na rynek e-mark create, proces ten staje się jeszcze prostszy. W ręce użytkowników oddano produkt intuicyjny, łatwy w obsłudze oraz w pełni mobilny. Wysoka jakość wydruków, dedykowana aplikacja mobilna oraz komfort użytkowania to tylko część zalet nowego urządzenia. Nie ma łatwiejszego sposobu znakowania niż ten oferowany przez e-mark create.

Intuicyjne użytkowanie

Cel jaki przyświecał przy tworzeniu nowego urządzenia był prosty – maksimum możliwości przy minimalnym stopniu skomplikowania. Dzięki zastosowanemu systemowi rolek, e-mark create sam dostosowuje prędkość wydruku do szybkości ruchu ręki użytkownika. Widmo regulacji czy kalibrowania urządzenia odchodzi w dal.

Tworzenie projektów jest równie proste co ich drukowanie – e-mark create obsługiwany jest z poziomu intuicyjnej aplikacji mobilnej, którą można darmowo pobrać ze Sklepu Play i AppStore. Pozwala ona na edycję gotowych szablonów, lub tworzenie zupełnie nowych – wszystko to, za pomocą kilku kliknięć w ekran smartphone’a lub tabletu. Od użytkownika nie jest wymagana znajomość zaawansowanych programów graficznych, czy umiejętność tworzenia grafik wektorowych- aplikacja e-mark create pozwala na przesyłanie i drukowanie obrazów w popularnych formatach .jpg oraz .png.

Maksymalna forma kreatywności

E-mark create pozwala na znakowanie wszelkich materiałów i powierzchni chłonnych. Niezależnie czy mówimy o zwykłym papierze do drukarki, papierze fotograficznym, beermacie, kartonie, tekturze falistej, styropianie, sklejce, drewnie, płytach kartonowo-gipsowych, korku, filcu, irsze, wstążkach, czy bawełnie. Każda absorbująca tusz powierzchnia staje się sprzymierzeńcem w procesie twórczym.

Dzięki współpracy i wykorzystaniu doświadczenia firmy Hewlett-Packard w ręce użytkownika zostaje oddany trójkolorowy cartrigde, umożliwiający wydruki w pełnej palecie barw. Możliwość mieszania kolorów, oraz zintegrowana głowica drukująca pozwoliły na utrzymanie kompaktowych rozmiarów e-mark create, który dosłownie mieści się w dłoni. Mimo niewielkich gabarytów wydajność cartrigde’a pozostaje imponująca – nawet do 5000 wydruków projektów o polu roboczym 14mm x 100mm.

Kreatywnie przekraczać granice

COLOP aktywnie poszerza gamę dedykowanych akcesoriów dla urządzeń z rodziny e-mark. W ofercie pojawiły się specjalne prowadnice umożliwiające równy wydruk na wstążkach, samoprzylepne etykiety odporne na działanie wody i czynników zewnętrznych, etykiety pozwalające na trwałe znakowanie odzieży i tekstyliów, czy linijki umożliwiające dokładne pozycjonowanie wydruków, nawet na niewielkich elementach. Równolegle do wprowadzania nowych akcesoriów, rozwijana jest także aplikacja mobilna, którą obsługuje się urządzenie.

E-mark create jest produktem nowym na rynku, dlatego też firma COLOP Polska aktywnie poszukuje partnerów, którzy widzą potencjał w urządzeniu i chcieliby podjąć się jego dystrybucji na terenie Polski. Wszystkich zainteresowanych, zachęca się do kontaktu pod adresem office@colop.pl oraz emark@colop.pl. Więcej informacji dostępnych pod adresem: www.emarkcreate.pl

Wróć

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.
×