SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prosimy o podanie danych.

Proszę dodać 6 i 5.
 
Skontaktuj się nami: +48 501 394 167

Akademia E-mark

Akademia E-mark

E-mark jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które pozwala wykonać wiele różnorodnych realizacji. Nie wiesz od czego zacząć? Masz urządzenie i nie wiesz jak w pełni je wykorzystać? Mamy coś dla Ciebie!

Akademia E-mark to szkolenie dla wszystkich zainteresowanych urządzeniem E-mark, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat jego użytkowania i możliwości. Jest to również niepowtarzalna okazja nawiązania nowych kontaktów z ludźmi z branży oraz niecodzienna możliwość wymiany informacji i doświadczeń między sobą. Podczas szkolenia poruszone zostaną takie tematy jak m.in.: oprogramowanie, hardware, zastosowania, akcesoria, marketing oraz sprzedaż.

W trakcie akademii przekazujemy sporą dawkę wiedzy na temat urządzenia, sposobu pracy, konserwacji, użytkowania oraz możliwości wykorzystania urządzenia w praktyce. Na uczestników czekać będą różnego rodzaju próbki materiałów, które mogą być znakowane E-markiem. Po Akademii każdy uczestnik otrzyma pakiet materiałów do wykorzystania w trakcie prezentacji urządzenia.

Jak wygląda Akademia E-marka?

Akademia E-marka podzielona jest na 3 panele, każdy skupiony wokół innych zagadnień dotyczących korzystania i sprzedaży E-marka.

Plan Akademii:

9:15 – 10:45 – Panel I – Hardware;
10:50 – 12:20 – Panel II – Software;
12:20 – 12:45 – Przerwa Kawowa;
12:45 – 14:30 – Panel III – Zastosowanie i sprzedaż E-marka;
14:30 – 15:00 – Zakończenie, wręczenie certyfikatów, pamiątkowe zdjęcia;

Najbliższy termin szkolenia Akademia E-mark planowany jest na 27 sierpnia 2021 w siedzibie firmy COLOP Polska w Bytomiu. Wszystkich zainteresowanych już teraz serdecznie zapraszamy do zapisów tutaj!